IMPET Finance

Inwestuj w swoją przyszłość z nami

Nasza firma jest zarządzana przez profesjonalistów z branży finansowej, którzy dbają o to, aby oferowane produkty i usługi były konkurencyjne i atrakcyjne dla klientów.

Główne specjalizacje

Poznaj szczegółowo jak i kogo ubezpieczamy oraz finansujemy

Bezpieczeństwo finansowe w Twoim zasięgu!

Kontakt z nami

Ubezpiecznia majątkowe

Dobierzemy dla Ciebie najlepszą opcję zmożliwych

poznaj szczegóły...

Ubezpieczenia komunikacyjne

Dobierzemy dla Ciebie najlepszą opcję zmożliwych

poznaj szczegóły...

Pożyczki i kredyty konsumenckie

Dobierzemy dla Ciebie najlepszą opcję zmożliwych

poznaj szczegóły...

Kredyty firmowe

Dobierzemy dla Ciebie najlepszą opcję zmożliwych

poznaj szczegóły...

Kredyty i leasingi

Kredyty są często bardziej kosztowne niż leasing, ponieważ wymagają spłaty odsetek, podczas gdy w leasingu koszt przede wszystkim składa się z opłat za użytkowanie aktywu.

Contact us

Pożyczki i kredyty konsumenckie

Kredyty osobowe to rodzaj kredytów, które są przeznaczone dla indywidualnych klientów. Są one udzielane na dowolny cel, takie jak np. zakup samochodu, remont mieszkania, wakacyjny wyjazd, czy też zakup sprzętu RTV/AGD.

Kredyty firmowe 

Kredyty firmowe to rodzaj kredytów, które są przeznaczone dla przedsiębiorstw, firmy, czy też innych podmiotów gospodarczych. Służą one do finansowania różnych celów, takich jak np. rozwój działalności, inwestycje, zakup maszyn i urządzeń, czy też restrukturyzacja.

Kredyty samochodowe

Kredyty samochodowe to rodzaj kredytów, które są przeznaczone dla klientów indywidualnych oraz firm, na zakup nowych lub używanych samochodów. Są one udzielane przez banki oraz inne instytucje finansowe, na określony okres czasu i w określonej wysokości.

Kilka istotnych informacji na temat:

Jak działa firma ubezpieczeniowa.

Firma ubezpieczeniowo-kredytowa to instytucja, która łączy w sobie usługi związane z ubezpieczeniami oraz kredytami. Klienci tego typu firm mogą skorzystać z szerokiego zakresu produktów i usług, takich jak ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia samochodowe, kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, czy też leasing.

Dzięki temu, że firma ta oferuje kilka różnych produktów finansowych, klienci mogą skorzystać z kompleksowych rozwiązań, dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb.  

Firma ubezpieczeniowa to przedsiębiorstwo, które oferuje swoim klientom produkty i usługi związane z ubezpieczeniami. Głównym celem firmy ubezpieczeniowej jest zabezpieczenie interesów klientów przed ryzykiem finansowym, które mogą wyniknąć z różnych sytuacji losowych, takich jak np. wypadek, choroba, pożar, czy kradzież. 

Firma ta jest zarządzana przez profesjonalistów z branży finansowej, którzy dbają o to, aby oferowane produkty i usługi były konkurencyjne i atrakcyjne dla klientów.

Firmy ubezpieczeniowe oferują różnego rodzaju ubezpieczenia, takie jak: ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia podróżne, czy ubezpieczenia samochodowe. 

W zależności od wybranego ubezpieczenia, klient będzie mieć prawo do otrzymania odszkodowania lub innych świadczeń, jeśli zajdzie określona sytuacja ubezpieczeniowa. Firmy ubezpieczeniowe działają na rynku regulowanym i są pod nadzorem rządowych organów regulacyjnych.

Jeśli masz jakiegolwiek pytania skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się zapytać. Dołożymy wszelkich starań, aby szybko odpowiedzieć i udzielić szczegółowej odpowiedzi na wszelkie pytania. Jeśli chcesz dokładnej odpowiedzi, zadaj nam precyzyjne pytanie :)